Galvosūkių dėžės

Galvosūkių dėžė - kas tai?

Galvosūkių dėžė tai įdomi, netradicinė pramoga, kuri gali vykti Jūsų norimoje vietoje. Vos tik ją pravėrus prasideda jūsų išbandymas. Sprendžiant vieną užduotį po kitos, bandant išnarplioti pateiktas užuominas ir pasitelkiant įvairiausius įgūdžius einama prie pagrindinio tikslo - bombos išjungimo arba laikmačio sustabdymo.

Kam skirta?

Įmonės vakarėliams, draugų pasibuvimams, šeimos vakarams, gimtadieniams, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms ar šventėms.

Galvosūkių dėžė Nr. 1
(vidutinis laikas - 1 val.)

Galvosūkių dėžė Nr. 2
(vidutinis laikas - 1 val. 20 min.)

Apie pramogą

Sudėtingumas: Užduotys yra subalansuotos taip, kad reikėtų kuo mažiau pagalbos iš mūsų, bet nebūtų per daug akivaizdu ir lengva.

Dalyviai: amžius neribojamas (jaunesniems nei 14 metų užduotys gali būti sudėtingos). Dalyvių skaičius neribojamas (patogiausia iki 5 žmonių).

Trukmė - žaidimas orientuotas į 60 minučių, tačiau realus laikas priklauso nuo to, kaip jums seksis.

Pagalba žaidimo metu: kiekviename žaidimo žingsnyje po tam tikro laiko lange atsiranda mygtukas "Užuomina", tad jei labai nesiseka, galima pasinaudoti šia pagalba.

Pristatymas visoje LIETUVOJE:

  • Pasiimkite iš mūsų patys nemokamai.

  • Panevėžio mieste ir priemiesčiuose galime pristatyti mes (10 Eur).

  • Į kitus miestus siunčiame per autobusų stotis (Vilnius, Kaunas, Šiauliai - 16 Eur, Klaipėda, Druskininkai - 20 Eur). Nurodytos kainos yra už siuntimą į abi puses (pirmyn ir atgal).

Kitos žaidimo nuomos sąlygos:

  • Už žaidimo nuomą imamas 100 Eur užstatas. Vėliau iš jo išskaičiuojama paslaugos kaina ir likutis grąžinamas jums.

  • Žaidimą išsiunčiame iš ryto (siunčiant per autobosų stotis) arba galite pasiimti pas mus nuo 13:00 (arba kitu sutartu laiku).

  • Žaidimą reikia grąžinti iki kitos dienos 12:00 (arba kitu sutartu laiku).

Kaina: 40 Eur